Sezon na czereśnie trwa u mnie w najlepsze, więc dziś zrobiłam kolejne ciasto z tymi owocami. Tym razem ciasto kruche z czereśniami I budyniową pianką. Jest to tradycyjne ciasto, które można zrobic z różnymi owocami, ale z czereśniami wygląda niezwykle ładnie po rozkrojeniu i również pysznie smakuje. Oto przepis:
Ciasto kruche:
3szkl mąki pszennej tortowej
3/4szkl cukru pudru
1 łyżka cukru waniliowego
2 łyżeczki proszku do pieczenia
5 żółtek
220g zimnego masła
1 łyżka kwaśnej śmietany
W misce umieścić mąkę tortową, cukier puder I cukier waniliowy oraz proszek do pieczenia. Dodać żółtka, pokrojone na plasterki zimne masło oraz śmietanę. Z podanych składników zagnieść jednolite ciasto I podzielić je na dwie części. Jedną część ciasta schować do zamrażalnika. Drugą część ciasta rozwałkować na prostokąt. Przenieść je do blachy o wymiarach 25x30cm wyłożonej papierem do pieczenia.
Warstwa czereśniowa:
Ok. 700g wydrylowanych czeresni
1 kisiel wiśniowy
Czereśnie wypestkowane i podzielone na połówki przełożyć do miski I wymieszać z kisielem wiśniowym w proszku. Wyłożyć na przygotowany w blaszce spód z ciasta.
Pianka budyniowa:
5 białek
1szkl cukru kryształu
0,5szkl oleju
80g budyniu (proszek)
Szczypta soli
Białka ubić na sztywną pianę ze szczyptą soli. Zmniejszyć obroty miksera I wsypać powoli cukier. Ubijać aż cukier się rozpuści. Następnie wsypać proszek budyniowy I wlać olej. Zmiksować do uzyskania jednolitej konsystencji. Piankę wyłożyć na czereśnie. Na wierzch zetrzeć drugą część ciasta schłodzoną w zamrażalniku. Ciasto wstawić do piekarnika I piec około 50 minut w temperaturze 180 stopni. Przed podaniem wystudzić I posypać cukrem pudrem.
SMACZNEGO!!!





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz